Welkom bij de Maaspleinschool.

Een kleine school met daardoor veel oog voor het individu.

030 28 00 890

info.maasplein@spoutrecht.nl

Maasplein 1

3522 BV, Utrecht

08:00 - 16:00

Maandag t/m vrijdag

Praktische informatie

Op deze pagina vindt u informatie die met het dagelijks reilen en zeilen van de school te maken hebben. Naast deze informatie willen wij u graag meer vertellen over onze school. U kunt daarvoor een afspraak maken met de directeur. Hij zal u informeren over het onderwijs op de Maaspleinschool. Hij kan dan ook uw eventuele vragen beantwoorden. Het leukste is om onder schooltijd te komen, want dan ziet u de school in werking. Na het gesprek en de rondleiding krijgt u een folder en een aanmeldformulier mee. Wij schrijven kinderen niet in voordat er een gesprek is geweest.

Klik hier verder voor de praktische informatie:

 

 

 

 

DSC_6007